Щойно з передової! ЗСУ ліквідували чергового російського полковника: самі лізуть на курок! Окупанти налякані – відмовляються воювати

Українські військові ліквідували російського полковника Руслана Ширина. Про це йдеться на сторінці управління стратегічних комунікацій ЗСУ у Facebook.«Начальник штабу 336-ї бригади морської піхоти Балтійського флоту армії РФ полковник Руслан Ширин офіційно денацифікований та демілітаризований. Вірте в Збройні сили України! Слава Україні!» — повідомило у Телеграм Управління стратегічних комунікацій Апарату головнокомандувача Збройних сил України.Де саме і коли його ліквідували наші захисники, ЗСУ наразі не уточняють.

Зазначимо, що раніше військовий експерт Олег Жданов пояснював, що означає для Росії ліквідація її генералів в Україні, за джерелами «Новин Донбасу».“Для того, щоб мати реальну картину Генеральний штаб Росії змушує органи управління дивізією висуватися якомога ближче до військ, щоб була реальна картина. Також вони змушені бути силою наказу і примушувати особовий склад до участі в бойових діях, а тому вони змушені перебувати якомога ближче до місця ведення бойових дій. Відповідно, вони потрапляють під вогневе ураження ЗСУ”, – пояснює він.

Ліквідація навіть п’ятьох російських генералів уже є «колосальною втратою» для країни-агресора. За його словами, армія РФ побудована за жорстким принципом єдиноначальності – роль командира в системі управління визначальна.“Його смерть – це трагедія для особового складу. Навіть якщо буде призначений заступник, то він може не користуватися таким авторитетом, у нього немає таких ділових якостей, як були у його попередника. І, відповідно, людина починає приймати рішення зовсім в іншому стилі, що дуже погано позначається на керованості військами й на виконанні ними бойових завдань”, – резюмував він.

Як повідомляє Генеральний штаб ЗСУ 8 червня, від початку повномасштабної війни російська армія втратила в Україні приблизно 31 тис. 500 солдатів. Найбільших втрат 7 червня ворог зазнав на Слов’янському напрямку.Нагадаємо, що на курок українських захисників бояться потрапити російські «мобілізовані».
В Росії не можуть переконати людей продовжувати службу і брати участь в “спецоперації” в Україні.Через це виникла проблема з поповненням підрозділів, а військовослужбовців не можуть заманити навіть великими зарплатами.

Про це йдеться в розмові двох окупантів, яку перехопило ГУР Міноборони.З розмови стає зрозуміло, що серед військовослужбовців РФ дуже багато тих, хто відмовляється їхати в Україну, а тих, хто тут зараз перебуває, намагаються втримати істотним підвищенням зарплат.