Дуже великий гріх: цю помилку на цвинтарі роблять усі

Багато людей після похорону близької людини фотографуються на тлі свіжої могили, але екстрасенси вважають, що цього робити не потрібно.У кадр може потрапити дух померлої людини та разом із зображенням зайти до будинку. Після цього можуть розпочатися різні містичні події у житлі. Люди, які їдуть надовго з рідних місць, хочуть мати зображення могил близьких людей. Робити фотографії потрібно в денний час, коли мерці сплять у своїх гробах, а картки краще зберігати окремо від інших, у спеціальному альбомі або щільному пакеті.

Цвинтар — місце з поганою енергетикою, це зрозуміло, адже тут спочиває безліч людей, які пішли в інший світ, їхні духи далеко не завжди прихильні до живих. Крім того, відвідувачі не можуть бути в хорошому настрої, вони згадують своїх померлих близьких і сумують. Є легенда, яка пояснює, чому на цвинтарі не можна фотографуватись. Хлопець прийшов на цвинтар з дівчиною і захотів зняти її на тлі пам’ятника, до них підійшла літня людина і розповів, що на зображення ненароком може потрапити дух мерця, який згодом оселиться в будинку і всіляко шкодитиме.

Щось відволікло молодих людей і вони відвернулися, а коли хотіли відповісти, то побачили, що старий зник. Хлопець не дослухався слів старця і зробив кілька знімків, відомо, що потім він розлучився з дівчиною і його переслідували різноманітні невдачі. Чи це було простим збігом чи збулося пророцтво старця — у легенді не говориться і кожен вирішує сам вірити в цю історію чи ні.